Bzy i Magnolie, to siedlisko wybudowane w 2015 r, znajdujące się pomiędzy wsiami Rakowo i Łubowo na terenie Pojezierza Drawskiego w gminie Borne Sulinowo. Wybór miejsca jest wynikiem naszego umiłowania do terenów Pojezierza Drawskiego. Malownicze i czyste jeziora, lasy, zwierzyna, sprawiają, że jest to unikatowy obszar, jeszcze do końca nie odkryty przez rzesze turystów. Dlatego Ci, którzy kochają dziewiczą przyrodę, spokój i piękne krajobrazy obowiązkowo powinni odwiedzić Pojezierze Drawskie.

Goście naszego obiektu mogą korzystać z dwuhektarowego terenu, na którym znajduje się parking, boisko do piłki nożnej, boisko do plażowej piłki siatkowej, duża trampolina, wiata grillowa. Miłośnicy biesiad odpoczną przy ognisku, a dzieci mogą dokazywać na placu zabaw. Pasjonaci wędkarstwa, poza licznymi jeziorami rozsianymi na całym pojezierzu, mają do wyłącznej dyspozycji – tylko dla siebie – Jezioro Karsie. Żadne inne miejsce w okolicy nie może poszczycić się takim udogodnieniem dla gości.

Budynek wykonany jest z bala świerkowego, co gwarantuje gościom korzystanie z unikatowego mikroklimatu, który daje drewniany budynek.

Posiłki – śniadania i obiadokolacje – wydajemy w formie szwedzkiego stołu. Posiłki są urozmaicone i w dużej mierze opierają się na zasadach zdrowej i swojskiej kuchni. Bazą do przygotowania posiłków są produkty z własnego ogródka i od miejscowych rolników.

W wielu miejscach naszego siedliska znajdą Państwo stare przedmioty i antyki. Eksponaty te, same w sobie są lekcją historii. Kilka z nich zaadaptowaliśmy do innych, nowych funkcji. Wóz wiejski jest elementem placu zabaw. Na blacie magla z początku XX wieku wydajemy posiłki w postaci szwedzkiego stołu. Stary, przedwojenny kredens stanowi wyposażenie wiaty grillowej. Te i wiele innych przedmiotów, to pamiątki rodzinne, które od pokoleń są w naszym posiadaniu. Cieszymy się, że możemy je Państwu pokazać.

Gwarantujemy Państwu, że wypoczynek u nas będzie dla Państwa wyjątkowym przeżyciem, a szkolenia, imprezy integracyjne i uroczystości rodzinne na długo zostaną w pamięci.

Serdecznie zapraszamy